[16.04.2015 Promocja już nieaktualna]

Zapraszam do zapoznania się z aktualnymi ofertami najlepszych lokat tutaj.

Miło mi, że mimo braku agresywnej promocji znalazły się osoby, które złożyły wniosek o Wymarzone konto osobiste w Raiffeisen Bank Polska S.A. za pośrednictwem linków na moim blogu. 

Przypomnę, że linki te mają charakter afiliacyjny,  czyli otrzymuję wynagrodzenie za każde konto założone za ich pośrednictwem. Nie ukrywam, że jest to dla mnie frajda i duży „kop” do dalszej pracy z blogiem.
Postanowiłem zatem przedstawić informacje o produkcie w formie notki blogowej, bo konto samo w sobie jest całkiem dobre. 
Korzyści to przede wszystkim większość opłat „na zawsze” za „0”, w tym wypłaty ze wszystkich bankomatów w całym kraju. Rachunek jest przyzwoicie oprocentowany. „Przy okazji” zakładając konto istnieje możliwość założenia 3-miesięcznej lokaty do kwoty 10.000 zł z oprocentowaniem 4%. A dodatkowo za założenie konta Comperia płaci bonus w wysokości 55 zł za konto i 10 zł za założenie lokaty. 
Jedyny minus jaki widzę, to miesięczna opłata za kartę w wysokości 3 PLN (ale karty nie trzeba zamawiać). Można powiedzieć, że w ramach tej opłaty Bank oferuje pakiet ubezpieczeń oraz właśnie bezpłatne wypłaty z bankomatów w całym kraju.

 

Konto jest atrakcyjne, lokata również, do tego premia i gwarancja  bezpłatności konta. Jeżeli ktoś nadal płaci za swoje konto lub chce otrzymać premię, myślę, że warto z tej promocji skorzystać. Dziękuję!
Ps. Regulamin produktu znajduje się tutaj, a szczegółowy opis konta tutaj.

Skomentuj