Dobrze trafiłeś. To nadal jest blog Rynek Obligacji Korporacyjnych.

 

Jeżeli czytasz ten wpis, oznacza to, że pierwsza część mojego planu się powiodła. Blog zmienił adres internetowy i jednocześnie przeniósł się z Bloggera na WordPress. Dodatkowo zmienił szatę graficzną – wyszedł z cienia (z czarnego tła) w jasność. WordPress oferuje więcej funkcjonalności i elastyczności w stosunku do Bloggera, mam nadzieję wkrótce te auty wykorzystywać. Na dziś raczej mam więcej pracy, niż wykorzystywania atutów – większość rzeczy przy blogu robię sam ucząc się na żywo. Na szczęście nadal lubię się uczyć . Przede mną długa droga, docelowy wygląd i funkcjonalność bloga planuję osiągnąć na początku września. Wierzę, że do tego czasu wybaczysz mi ewentualne potknięcia.

 

Skąd te zmiany?

 

Tak, jak blog wyszedł z cienia, tak i ja postanowiłem więcej czasu poświęcić tworzeniu ciekawych treści związanych z rynkiem obligacji korporacyjnych Catalyst. Nie ukrywam, że fascynuje mnie inwestowanie w obligacje korporacyjne przedsiębiorstw, a że głowę mam pełną pomysłów na kolejne tematy i wpisy, nadszedł czas decyzji i nowego etapu w moim życiu. Założyłem firmę i od teraz jestem bloggerem z działalnością. Liczę, że teraz będę mógł dawać od siebie więcej.

 

Misja bloga pozostaje niezmienna – ma on dostarczać dla Was drodzy czytelnicy niezależnych analiz i informacji ułatwiających inwestowanie w obligacje korporacyjne na rynku Catalyst.

 

Staram się dostarczać Tobie wartościowych treści. Dzisiaj z kolei mam prośbę – pomóż mi dotrzeć z blogiem do jak największej liczby osób – polub profil bloga na Facebook, polub mój profil na Google plus, udostępniaj znajomym linki do bloga i wpisów. Jeżeli masz zapisane linki do bloga, proszę zaktualizuj je na nowe, jeżeli jesteś odbiorcą blogowego newslettera, proszę dodaj do zaufanych kontaktów nowy adres mailowy, z którego otrzymasz następną korespondencję.

 

Do następnego kontaktu już wkrótce.

Remigiusz

[sgmb id=”1″]

Jeden komentarz - “Blog Rynek Obligacji Korporacyjnych w nowej szacie

  1. Trzymam kciuki za prężny rozwój! Brakuje mi jeszcze konta na Twitterze u ciebie. A jeśli chodzi o tematykę bloga, to IMO dobrze trafiłeś i masz duży potencjał. Dużo osób interesuje się teraz rynkiem obligacji korporacyjnych, a specjalistów do tego jest mało. Ja sam wymieniłbym może dwie osoby – Michała Sadraka i Kamila Gemrę – ale oni z tego co wiem nie prowadzą stricte blogów o obligacjach.

    Pozdrawiam!

Skomentuj