W lutym bieżącego roku opisywałem promocję funduszu UniLokata, w której oprócz wyniku z zainwestowania w fundusz można było zgarnąć dodatkowe 100 zł premii dla inwestycji w kwocie 10.000 zł. Przy nieco ponad 100 dniowym okresie inwestycji już sama premia pozwalała uzyskać rentowność inwestycji, jak na lokacie bankowej, a do tego dochodził jeszcze wynik funduszu szacowany na 2-3% w skali roku. A, że fundusz lokuje środki klientów w obligacje renomowanych emitentów (chociaż też zdarzyła mu się mała wpadka w okresie promocji), to można było mieć tzw. rozsądną pewność, że udział w promocji zakończy się dobrym wynikiem. I tak rzeczywiście się stało, w tym wpisie przedstawiłem rozliczenie inwestycji, zarobek brutto wyniósł 4,48% w skali roku.

Nowa promocja UniLokata PLUS 1% więcej

Teraz fundusz powraca z propozycją promocji dla nowych klientów. Warunki jak poprzednio są bardzo proste, wystarczy zarejestrować się na stronie promocji, otworzyć rejestr w funduszu UniLokata i dokonać wpłaty. Można wpłacić 10.000 zł, 50.000 zł lub 100.000 zł, a do 30 dni po okresie promocji na rachunek funduszu UniLokata zostanie dokonana dopłata premii (poprzez zakup dodatkowych jednostek uczestnictwa funduszu) odpowiednio 100, 500 lub 1.000 zł (czyli 1% od wpłaconej wcześniej kwoty). Należy pamiętać, żeby w okresie promocji nie dokonywać żadnych odkupień, konwersji, czy zamiany na posiadanym rejestrze. Pełen regulamin znajduje się w tym miejscu.

2016-09-unilokata-premia

Okres promocji trwa 100 dni – od 1 listopada 2016 do 8 lutego 2017, teoretycznie zarejestrować się więc można do 31 października 2016, ale ze względu na niewielką liczbę rejestrów objętych promocją (200 dla wpłat 10.000 zł, 100 dla 50.000 zł i 50 dla 100.000 zł) chyba warto się pospieszyć.

Jeżeli uważasz, że warto wziąć udział w tej promocji, polecam mój link partnerski. Dzięki temu niejako przy okazji wspomożesz rozwój tego bloga.

Więcej informacji o funduszu UniLokata znajdziesz na stronie analizy.pl. Fundusz ma przyznany rating 4* w 5-cio stopniowej skali.

Update 18.09.2016:

Wg moich wyliczeń UniLokata ma portfel obligacji zdolny generować zysk w wysokości około 3,25%. Odliczając opłatę za zarządzanie w wysokości 0,9% otrzymujemy 2,35% oczekiwanego wyniku rocznego. Wynik ten może być obniżony o ewentualną niewypłacalność któregoś z emitentów obligacji. Pełną listę portfela UniLokata znajdziesz w arkuszu kalkulacyjnym, który możesz pobrać z tego miejsca.

Udanych inwestycji![sgmb id=”1″]

5 komentarzy - “Powrót promocji funduszu – UniLokata PLUS 1% więcej

 1. jareklec

  Witam,gdzie można znaleść skład portfela tego funduszu?

 2. Witam czy w rzeczywistości faktycznie jest tak jak wyliczyli?

 3. Czarny łabędź

  Prognozy są tylko prognozami, ale jeżeli nic niespodziewanego się nie stanie to obliczenia są prawidłowe

 4. Pio trek

  Słabe, że w regulaminie zaszyte są liczbowe limity wypłat, a Union nie informuje o liczbie dokonanych rejestracji w promocji. Dopiero pod koniec inwestycji będzie wiadomo czy coś ekstra wypłacą.
  Niemniej zaryzykuję – rejestracja z reflika zrobiona.

Skomentuj