W styczniu 2017 roku Getback stał się pierwszą spółką z branży wierzytelności, posiadającą rating (od agencji Eurorating). Do dziś jest jedyną spółką z tej branży z ratingiem, a właściwie dwoma ratingami, gdyż posiada takowy również od Standard & Poor’s. Getback jest obecnie drugą największą, pod względem portfeli wierzytelności w zarządzaniu, firmą z tej branży w Polsce. Do tego rozwija się bardzo dynamicznie, z roku na rok poprawiając wyniki.

Otrzymanie przez spółkę ratingu zostało przeze mnie z radością odnotowane na blogu, a jednocześnie stało się przyczynkiem do spotkania z prezesem Konradem Kąkolewskim i poznania nieco bliżej firmy. Podejście do biznesu prezesa, ale i wszystkich osób w spółce, z którymi mam przyjemność się kontaktować, jest takie, jakie można sobie wymarzyć. Decyzje zapadają praktycznie od ręki, na maila pisanego przeze mnie o północy prezes odpisuje godzinę później. Ta i inne sytuacje pokazują, że zespół w Getback jest zmotywowany i kompetentny.

Getback Partnerem bloga Rynek Obligacji

Takich właśnie firm szukam na Partnerów bloga i w tym przypadku również udało się porozumieć i z przyjemnością ogłaszam, że Getback dołącza do grona Partnerów bloga Rynek Obligacji.

Co to oznacza dla Ciebie?

Po pierwsze, możesz się spodziewać, że na blogu zawsze znajdziesz aktualne informacje związane z rozwojem spółki, omówienia jej wyników finansowych i informacje o publicznych emisjach obligacji. Jest to szczególnie istotne, gdyż już we wtorek Getback rozpoczyna pierwszą publiczną emisję obligacji. Pod tym linkiem znajdziesz stronę z podstawowymi informacjami o grupie Getback, a także o parametrach nadchodzącej emisji obligacji (emisja GBK0520 już została zakończona).

Po drugie, na chwilę obecną jestem bardzo zadowolony z jakości i ilości Partnerów bloga. Dzięki takiemu modelowi współpracy mogę całkowicie skupić się na tworzeniu ciekawych treści na bloga, rozwijaniu projektów typu Baza Inwestorów, nie martwiąc się o stronę finansową. Również dzięki temu wszystkie treści na blogu są darmowe, a i stopniowo mogę poprawiać sam wygląd i funkcjonalność bloga.

Z tego miejsca dziękuję Tobie za to, że czytasz bloga, jest nas inwestorów coraz więcej, jesteśmy dostrzegani i wierzę, że już wywieramy pozytywny wpływ na rozwój rynku obligacji korporacyjnych.

2 komentarzy - “Getback Partnerem bloga Rynek Obligacji

  1. A kto będzie oferentem najbliższej wtorkowej emisji?

  2. Oferenci: BM Alior Banku, DM Millennium, DM Michael/Ström, DM Vestor i DM Banku Handlowego i Haitong Bank. Zatem jest ich sporo i zapewne będą starali się szybko zamknąć emisję.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.