Wakacje i względny spokój na rynku obligacji, to dobry moment, aby zastanowić się nad efektami swojej dotychczasowej pracy i podjąć decyzje co do ewentualnych korekt na przyszłość. Rok temu latem poprosiłem Was o feedback (wyniki tamtej ankiety są w tym miejscu), a efektem Waszych odpowiedzi było między innymi napisanie poradnika „Jak inwestować w obligacje korporacyjne”, który został pobrany już ponad 3 tysiące razy.

Bardzo liczę na Waszą aktywność i tym razem. I mam nadzieję, że efektem ankiety będzie kolejny fajny projekt. Samą ankietę umownie podzieliłem na następujące obszary.

Po pierwsze chcę się dowiedzieć czegoś o Tobie, jak długo inwestujesz, jakie masz doświadczenia z obligacjami i w co inwestujesz oprócz obligacji korporacyjnych. Następnie są pytania związane z tym jak trafiłeś na bloga Rynek Obligacji, a także jak postrzegasz wygląd bloga i poszczególne treści na nim zawarte. I wreszcie bardzo ważna grupa pytań odnośnie przyszłości, co jeszcze chętnie byś zobaczył na blogu.

Wypełnienie ankiety zajmuje około 2 minut, starałem się maksymalnie ograniczyć z ilością pytań, licząc na jak największą liczbę wypełnionych ankiet. Rok temu odpowiedzi było około 60, liczę że w tym roku, mimo upalnej pogody, uda nam się ten wynik pobić 🙂 . Wyniki ankiety zaprezentuję oczywiście na blogu.

Przejdź do wypełnienia ankiety.

Dziękuję! Każda wypełniona ankieta ma dla mnie znaczenie.[sgmb id=”1″]

2 komentarzy - “Ankieta – Ty też masz wpływ na przyszłość bloga Rynek Obligacji

  1. Gauss

    Wypełnione, zachęcam wszystkich czytelników do tego samego!

  2. 49 ankiet wypełnionych, jeszcze trochę i będzie więcej niż rok temu. Myślę też, że analiza będzie całkiem interesująca.

Skomentuj