Dawno nie było w afiliacji ciekawych lokat promocyjnych, a skoro się pojawiła, to wykorzystuję okazję i podrzucam na blogu. Być może kogoś z Was zainteresują nieco wyższe odsetki niż na klasycznej lokacie bankowej, a „przy okazji” wspomożecie bloga i mnie. Właśnie przećwiczyłem, sama procedura zakładania lokaty nie jest skomplikowana, jedynie wizyta kuriera z umową do podpisu może kogoś zniechęcić, ale to też chyba da się ogarnąć. Jak wygląda oferta?

Lokata Toyota Bank z premią – warunki

Toyota Bank oferuje Lokatę Standard na 12 miesięcy oprocentowaną na 2,5%. Ulokować można od 5 do 70 tys. zł, nie trzeba zakładać dodatkowych produktów. Natomiast bankier.pl „od siebie” daje premię w wysokości 150 zł za założenie takiej lokaty, pod warunkiem utrzymania jej przez 270 dni.

W zależności od zainwestowanej kwoty możemy otrzymać od 2,8% do 6,2% brutto, szczegóły przedstawia poniższa tabela:

Lokata Toyota Bank z premią – proces

Samo założenie lokaty nie jest przesadnie skomplikowane. Należy zarejestrować się w promocji, następnie po otrzymaniu wiadomości z linkiem i hasłem zalogować się oraz wypełnić wniosek o otwarcie lokaty – tutaj należy zaznaczyć zgody marketingowe. Następnie będzie kontakt ze strony banku celem ustalenia daty wizyty kuriera, następnie sama wizyta i podpisanie umowy, wreszcie wpłata środków na lokatę. Następnie czeka nas długi okres oczekiwania, wiadomość o przyznaniu premii przyjdzie do 30.04.2020 roku. Aha, zakładając lokatę, można wskazać, że po jej zakończeniu środki mają wrócić na nasz rachunek w innym banku więc tutaj też mamy elastyczność.

Tak wygląda proces na graficznej wizualizacji:

Jeżeli masz zamiar skorzystać z tej promocji, to skromnie polecam ten link afiliacyjny 🙂 . (promocja zakończona)

U innych blogerów też pewnie pojawią się takie linki. Jeżeli nie z mojego bloga, to zachęcam, aby któryś z takich linków użyć. Afiliacja w takiej formie jak obecna promocja (każdy wygrywa) to jeden z najprostszych sposobów pokazania komuś, że docenia się jego pracę. Dziękuję. Remigiusz

[sgmb id=”1″]

4 komentarzy - “Lokata w Toyota Bank: 12 miesięcy na 2,5% plus premia 150 zł

  1. Wojciech

    Wniosek złożyłem, bo 2,5% na rocznej lokacie nawet banki Leszka nie dają.

  2. Rafał Ostrowski

    Witam, wniosek złożyłem po lekturze, ale przyznaj szczerzę że mam wątpliwości widząc poziom obsługi klienta jaki prezentuje Toyota Bank. Opinie też nie zachwycają na temat firmy, która dostarcza przesyłki w imieniu banku. Oby to nie był zły prognostyk. Pozdrawiam

  3. Zobaczymy. Do mnie wczoraj zadzwonili potwierdzić lokatę i kuriera zamówiłem na poniedziałek. Wtedy będę mądrzejszy :).

Skomentuj