Od początku działalności bloga (jeszcze przed założeniem działalności gospodarczej) korzystam z usług księgowych Kancelarii Ekonomiczno Księgowej „Znak”. Biuro rachunkowe zlokalizowane jest w Bydgoszczy, ale obsługuje klientów z całej Polski. Oprócz fachowej obsługi księgowej, mogę liczyć również na porady związane z optymalnym zarządzaniem zobowiązaniami podatkowymi. KEK znak świadczy również usługi w zakresie kard i płac.

Ze szczegółów technicznych firma udostępnia klientom system Taxxo, w którym można między innymi wystawiać faktury sprzedaży, oznaczać płatności za nie, prowadzić monitoring należności, czy analizy sprzedaży. Dodatkowo poprzez system można przesyłać skany dokumentów kosztowych. W systemie online można podejrzeć zaksięgowane dokumenty i analizować je wg wybranych kryteriów.

Wreszcie w systemie zapisywane są kwoty podatków do zapłaty i w odpowiednim momencie otrzymuję powiadomienia (mail lub sms) z przypomnieniem o nadchodzących płatnościach podatkowych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą KEK Znak, jednego z najlepszych biur rachunkowych.