W ostatnim wpisie podsumowałem I edycję Raportu Rankingowego (link) oraz zapowiedziałem, że premiera II edycji, zawierającej 40 ocenionych spółek z Catalyst, będzie miała miejsce 10 maja. Raport jest w przygotowaniu, zakładam, że termin jego publikacji jest niezagrożony.

Natomiast w dniu dzisiejszym zaczynam przedsprzedaż raportu (first minute 🙂 ), dając Czytelnikom możliwość nabycia go ze zniżką, a mi dając obraz, jakie jest aktualne zainteresowanie rynkiem obligacji po roku od afery GetBack. Poniżej przedstawiam cenę Raportu oraz informacje o wszelkich możliwych zniżkach.


Ten wpis dotyczy przede wszystkim osób chcących zakupić Raport po raz pierwszy. Jeżeli zakupiłeś raport w I edycji, oczekuj w poniedziałek ode mnie maila z ofertą zawierającą zniżkę z tytułu kontynuacji i ewentualnie inne rabaty.


Raport Rankingowy II edycji – cena i zniżki

Raport Rankingowy można zakupić w 3 wersjach: podstawowej (sam raport), polecanej (raport + dostęp do forum) i „de luxe” (raport + forum + konsultacje).

Zdecydowana większość osób w ubiegłym roku zakupiła Raport w wersji polecanej i mam nadzieję, że tak będzie i tym razem. Wszystkie zniżki, które prezentuję poniżej, dotyczą wersji polecanej, dla pozostałych wersji nie przewiduję zniżek. Raport + Forum to jest według mnie najlepszy sposób na inwestowanie w obligacje korporacyjne na Catalyst, wszystkie wątpliwości, czy niejasności można swobodnie wyjaśniać w ramach forum, również w przypadku ważnych informacji ze spółek, forum jest najlepszym miejscem do ich skomentowania.

Raport Rankingowy + dostęp do Forum Obligacji (czyli pakiet polecany) wyceniam na 180 zł (wobec 207 zł rok wcześniej). Zależy mi na jak największej liczbie inwestorów w ramach tego pakietu. Dla tej wersji przygotowałem następujące zniżki/rabaty:

 • rabat „first minute”: 20 zł za zakup Raportu do 5 maja 2019 roku (niedziela) 6 maja 2019 roku (poniedziałek). Jeżeli chcesz kupić Raport z tą zniżką, przejdź do zakupu i użyj kodu rabatowego FIRST, wtedy Twoja cena zakupu wyniesie 160 zł,
 • rabat dla Abonentów Portalu Analiz: 20 zł. Jeżeli jesteś jednocześnie Abonentem Portalu Analiz, napisz do mnie, a odeślę Tobie kod rabatowy uwzględniający tą zniżkę,
 • rabat dla osób, które skorzystały z linków afiliacyjnych: 20 zł. Jeżeli korzystałeś / zamierzasz skorzystać za pośrednictwem bloga z polecanych produktów (inPZU, konto maklerskie w BDM), napisz do mnie, a otrzymasz odpowiedni kod rabatowy,
 • rabat za kontynuację: 20 zł. Doceniam lojalnych klientów i tych, którzy mi zaufali w pierwszej edycji. Zawsze tak u mnie będzie, że wierni klienci będą mieli najlepiej 🙂 . Jak pisałem powyżej, osoby, które zakupiły Raport I edycji, otrzymają odpowiednie kody rabatowe w osobnej korespondencji.

Łącznie zatem cenę Raportu można obniżyć ze 180 zł do 100 zł. Oczywiście jest to kwota brutto, wystawiam paragony / faktury oraz płacę podatki.

Przypominam też o gwarancji satysfakcji, możesz kupić Raport i go „oddać”, jeżeli po premierze uznasz Raport za nieprzydatny dla Ciebie.

–> Przejdź do zakupu Raportu Rankingowego II edycji w przedsprzedaży.

Jeszcze jedna techniczna uwaga – po zakupie Raportu otrzymasz link do Raportu z I edycji. Raporty z II edycji będę rozsyłał 10 maja 🙂 .

Raport Rankingowy w wersji podstawowej wyceniam na 130 zł. Jeżeli chcesz zakupić taką wersję –> zapraszam do zakupu.

Raport Rankingowy w wersji „de luxe”, zawierający forum i konsultacje (min. 2 godziny + możliwość wskazania spółki do dodania Raportu) wyceniam na 380 zł –> przejdź do zakupu.

Raport Rankingowy – gwarancja satysfakcji

Tematyka bloga Rynek Obligacji jest na tyle niszowa, że czytają go osoby naprawdę zainteresowane tematem, nie ma tu przypadkowości. Jak ktoś zakupi Raport, doceni jego jakość i wartości jakie daje. Nie boję się zatem dużej ilości „zwrotów” i w I edycji Raportu żadnego „zwrotu” nie było. Raport II edycji będzie zawierał poprawki i ulepszenia w porównaniu do pierwszej wersji, mam zatem nadzieję, że i w II edycji doczekam się 100% satysfakcji klientów 🙂 .

Jeżeli jednak z jakiegoś powodu Raport nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy, że mnie o tym poinformujesz, a zwrócę Tobie pieniądze bez zbędnych pytań.

Raport Rankingowy – podsumowanie

Raport rankingowy zawiera ocenę 40 spółek – emitentów obligacji korporacyjnych, których obligacje notowane są na rynku Catalyst. Wybrałem wyłącznie emitentów interesujących indywidualnych inwestorów. Każda spółka została przebadana w 4 obszarach: wielkość firmy, wskaźniki finansowe, ocena biznesu firmy, ocena polityki finansowej. Każde kryterium posiada określoną wagę. W efekcie spółka otrzymuje ocenę punktową, która pokazuje w jakim miejscu na skali ryzyka według tej oceny się znajduje. Dla każdej spółki jest też komentarz autora, a także wykresy pokazujące jak historycznie zachowują się wybrane wskaźniki firmy. Dodatkowo w raporcie znajdziesz również zbiorczą tabelę spółek posortowanych według uzyskanego rankingu. I docelowo kilka kolejnych usprawnień, o których pisałem tutaj.

Raport Rankingowy jest to produkt, jaki chciałbym posiadać zaczynając inwestycje w obligacje korporacyjne. Poczuj się jak szef funduszu inwestycyjnego i samodzielnie podejmuj decyzje w oparciu o obszerne dane. Świadomie zbuduj swój portfel obligacji. Po raz pierwszy na rynku w Polsce spółki z rynku Catalyst zostały kompleksowo opisane i ocenione.

–> Przejdź do zakupu Raportu Rankingowego.

Udanych Inwestycji![sgmb id=”1″]

5 komentarzy - “II edycja Raportu Rankingowego – przedsprzedaż

 1. Krzysiek

  Już zamówiłem 🙂

 2. atb

  Jak wygląda sprawa dostępu do forum?
  Kupiłem opcję raport+forum. Czy dostęp będzie od 10 maja?

 3. Krzysiek i atb: dziękuję :). Dziś wieczorem nadam dostępy do forum.

 4. Jan

  Rzutem na taśmę zakupiłem raport.
  Wieczorem biorę się do lektury,

 5. Dziękuję. Z tą lekturą, to uważaj, bo póki co dostałeś Raport I edycji, II ma premierę 10 maja więc jeszcze chwilę 🙂
  Pozdrawiam

Skomentuj