Jak zapewne większość Czytelników bloga Rynek Obligacji wie – zdecydowaną większość mojej aktywności przeniosłem na Portal Analiz. Tam nadal udzielam się w temacie obligacji korporacyjnych, dodatkowo Abonenci Portalu mogą nabyć Raport Rankingowy w bardzo korzystnej cenie.

Dzięki pozostałym twórcom PA, Pawłowi Malikowi i Przemkowi Parzyszkowi, a także dzięki blisko 1,5 tysięcznej społeczności Abonentów nabrałem także większej pewności w inwestowaniu w akcje spółek z GPW i NewConnect, czyniąc mój portfel inwestycyjny bardziej zdywersyfikowany i osiągający lepsze wyniki.

Dlatego też gorąco polecam Tobie dołączenie do społeczności PA, a dodatkowym argumentem na zrobienie tego teraz jest wzrost ceny abonamentu dla nowych klientów od 1 stycznia ze 199 do 249 zł. Warto dołączyć do PA już teraz, a za rok korzystać z niższej ceny odnowienia subskrypcji. 

Dostęp do pełnej wersji PA jest płatny, ale dzięki temu wiesz, że pracujemy dla Ciebie, a nie dla reklamodawców.

Poniżej nieco więcej informacji o Portalu:


Szanowni Czytelnicy,

Zdecydowaliśmy się od stycznia 2023 roku podnieść cenę abonamentu na dostęp do wersji „premium” Portalu Analiz. Powodów podwyżki można wymieniać wiele, ale pozostańmy przy tym, że nawet po podwyżce abonamentu Portal Analiz nadal pozostanie jednym z najtańszych serwisów abonamentowych rynku kapitałowego w Polsce. Również stosunek jakości do ceny naszym zdaniem jest na bardzo poprawnym poziomie.

Dotychczasowa cena abonamentu dla nowych Użytkowników wynosi 199 zł brutto, natomiast od stycznia 2023 roku wyniesie 249 zł brutto. Jeżeli zastanawiasz się nad wykupieniem abonamentu w PA, to najlepiej zrobić to jeszcze w tym miesiącu. Uwaga, jeżeli dołączysz teraz, za rok będziesz miał możliwość przedłużenia abonamentu w cenie 199 zł, zatem nowa stawka abonamentu w praktyce Cię nie będzie dotyczyć.

Dotychczasowa cena abonamentu dla Użytkowników przedłużających abonament wynosi 179 zł, wkrótce wyniesie 199 zł. Uwaga, podwyżka wejdzie w życie od kwietnia 2023 roku, a biorąc pod uwagę możliwość przedłużenia abonamentu na 3 miesiące przed jego zapadalnością, ze „starej” ceny 179 zł będą mogli skorzystać Abonenci, którym subskrypcja kończy się do 30.06.2023 roku.

Portal Analiz to:

 • koncentracja na akcjach i obligacjach korporacyjnych spółek notowanych na GPW w Warszawie,
 • fantastyczna społeczność ponad 1,3 tysiąca osób dyskutująca o spółkach, finansach, rynku i wielu innych praktycznych obszarach życia,
 • obszerne analizy fundamentalne na samym Portalu oraz wiele mniejszych omówień wyników spółek na forum,
 • wpisy edukacyjne, pomagające w ukształtowaniu swojego warsztatu inwestycyjnego,
 • analizy wideo, webinary ze spółkami,
 • wspólnie prowadzony realny portfel spółek (link).

Już za chwilę wchodzimy w Nowy Rok i pojawią się 2 ciekawe zestawienia:

 • Przemek Parzyszek (Prezes) przygotuje zestawienie spółek, które mogą poprawić w 2023 roku wyniki (tak wygląda ten cykl),
 • Użytkownicy PA przedstawią swoje 3 typy na 2023 rok obowiązkowo z uzasadnieniem. Faworyt pierwszej edycji, Mobruk, osiągnął +76% zysku w 2021 roku, faworyt drugiej edycji (link), VOTUM, wygląda, że zdecydowanie ten wynik pobije. Bardzo ciekawie zapowiada się 3 edycja, a dzięki temu, że typuje 100 osób lub więcej powstaje ogromna skarbnica pomysłów inwestycyjnych do dalszej analizy.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy do dołączenia do Społeczności Portalu Analiz: link.

2 komentarzy - “Zaproszenie na Portal Analiz – ostatni moment przed wzrostem ceny abonamentu

 1. Adrian

  pamiętam, że długo nie wykupowałem abonamentu na PA, bo żal mi było tych paru złotych… A teraz nie wyobrażam sobie inwestowania na GPW bez PA 🙂

 2. Mówiąc obrazowo, w miesięcznej cenie odpowiadającej pół kilo sera masz pracujących na Twoją rzecz 3, a właściwie 4 specjalistów, a do tego szerokie grono doświadczonych inwestorów dzielących się wiedzą. Plus żadnych reklam i artykułów sponsorowanych 🙂

Skomentuj