Misją bloga jest dostarczanie indywidualnym inwestorom niezależnych analiz i informacji dotyczących rynku obligacji przedsiębiorstw.

Blog koncentruje się na rynku Catalyst, jego Czytelnikami są obecni, jak i potencjalni inwestorzy. Blog ma charakter edukacyjny, ma pomóc inwestorom podejmować świadome i odpowiedzialne decyzje inwestycyjne. Propaguję rozsądne inwestowanie, nie angażuję się w pośrednictwo w sprzedawaniu emisji obligacji. Koncentruję się na dostarczaniu Czytelnikom bloga wartościowych treści. Realizacja założonych celów możliwa jest dzięki nawiązaniu długoterminowej współpracy z Partnerami Bloga.

Ważnym aspektem prowadzenia bloga jest jego misja edukacyjna. Celem bloga jest edukacja inwestorów indywidualnych (świadome inwestowanie), a także promowanie (wraz z Partnerami bloga) najlepszych praktyk rynkowych. W tym celu autor, wspólnie z Emilem Szwedą, przygotował darmowy poradnik pt. „Jak zacząć inwestować w obligacje korporacyjne” (blisko 1.500 pobrań), opracował Indeks Rynku Obligacji, a także prowadzi publiczny portfel obligacji.

W sprawach związanymi z umieszczeniem reklamy na blogu zapraszam do kontaktu: remigiusz.iwan@rynekobligacji.com tel: +48 536 104 170

A w przypadku zainteresowania innymi niestandardowymi formami współpracy zapraszam do kontaktu ze mną poprzez ten formularz.

Blog posiada ponad 340 fanów na Facebooku i około 420 Czytelników newslettera. Do tego liczną, ponad 115 osobową grupę osób zapisanych do Bazy Inwestorów. Statystyki bloga za miesiąc marzec 2017 prezentują się następująco: